Penzion Mělník U Zámku Mělník

Penzion U Zámku Mělník - Komfortní, nově vybudované Apartmány U Zámku Mělník - Historický a Provensálský, o rozloze 32 m2, se nacházejí přímo v historickém centru města Mělníka, 30 m od mělnického zámku, v pěší zóně ve Svatováclavské ulici, která nedávno prošla kompletní rekonstrukcí, v památkově chráněném domě.

Ubytování:
Kapacita apartmánů:
Historický: až 3 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.
Provensálský: až 4 dospělé osoby a 2 děti.
Jedná se o tichý, útulně a zajímavě kompletně vybavený prostor (v Historickém apartmánu s klenbami), ve kterém můžete strávit klidnou noc a odpočinout si při služební cestě, o víkendu nebo při rodinné dovolené. 

Penzion U Zámku nabízí hostům obytnou místnost s vybavením: stůl, posezení, nábytek, TV+SAT, WIFI zdarma, samozřejmostí je sociální zařízení. Historický apartmán navíc nabízí možnost venkovního posezení s grilováním (gril i uhlí je hostům zdarma k dispozici).

Stravování: 
Penzion U Zámku Mělník disponuje plně vybavenou kuchyní (lednička s mrazničkou, mikrovlnná trouba, varná konvice, veškeré nádobí). V Historickém apartmánu je navíc sklokeramická varná deska. 

Penzion U Zámku poskytuje v případě zájmu snídani servírovanou přímo do apartmánu v hodinu dle Vašeho výběru. V apartmánech je k dispozici zdarma káva a čaj, také minibar s nabídkou nápojů, pochutin a mělnických vín. V blízkosti se nachází několik restaurací, které nabízejí českou a mezinárodní kuchyni, kavárna, vinárna, vinotéka, cukrárna.

Služby:
Děti do 15 let jsou ubytovány zcela zdarma. Apartmán může poskytnout dvě dětské postýlky. Na delší pobyt je nabízena sleva, při týdenním pobytu je 8. noc zdarma. V uzamykatelném prostoru je možno uschovat motocykly nebo kola. Nelze přijímat platební karty.
Parkování: zdarma přímo v uzamykatelném průjezdu domu - jako jediné ubytovací zařízení v Mělníku mají Apartmány U Zámku parkování uvnitř. Nebo lze parkovat na blízkém náměstí, které střeží kamera (parkovací karta k dispozici při ubytování).

Dovolená Mělník a okolí:
V sousedství penzionu U Zámku Mělník se nachází zámek, kostel, proslulá kostnice, regionální muzeum a další mělnické pamětihodnosti, přímo ve Svatováclavské ulici je několik vyhlášených restaurací. Okolí Mělníka nabízí mnoho rekreačních příležitostí. Jakékoli podrobnější informace o Mělníku a možnostech výletů do okolí podáme při Vaší návštěvě.

Vzdálenosti: Nákupy: v místě. Autobus: 10 min. Vlakové nádraží: 20 min. Plavecký bazén: 15 min. Zimní stadión: 15 min. Praha: 35 km, Kokořín: 15 km, Říp: 15 km.

Penzion Mělník U Zámku Mělník - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Mělník U Zámku Mělník - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Mělník U Zámku Mělník -  je k dispozici připojení na internetPenzion Mělník U Zámku Mělník -  je k dispozici letní terasaPenzion Mělník U Zámku Mělník - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Mělník U Zámku Mělník - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Mělník U Zámku Mělník - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Mělník U Zámku Mělník - Pokoje jsou vybaveny televizoremADRESA
Penzion U Zámku Mělník, Svatováclavská 24
Mělník 27601 Česká Republika
Pension-Melnik-U-Zamku@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion U Zámku Mělník ubytování Mělník Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: